Surprise Me

Alketa mp4 videos

"Piter Pan" i ploteson endrren Xheisonit

Ëndrra e Xheison Baftit ishte që kur të rritej ta bënte familjen e tij me një shtëpi të re. Por ai nuk do të ketë nevojë të presë kaq shumë, pasi kjo ëndërr tashmë …

May 27, 2019 8 minutes, 1 second 681,803 RTV KLAN

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe Xheison i Piter Pan, shtepia per endrren e tij! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

Apr 29, 2019 14 minutes 608,317 RTV KLAN

Qumili - Dada Pucë dhe Alketa - Zvicer

Xhirimi eshte realizuar nga Produksioni SAINI [email protected] 076 33 00 135 Sevdai Radogoshi - Dada Pucë - Koncert ne perkrahje te Arber Bullakajt, kandidat per Parlamentin…

Dec 4, 2015 0 151,191 SAINI Produc…

Mos i fol shoferit - Sekretet e Alketa Vejsiut

2019-11-23 18 minutes 50,275 Ora News Emi…

Alketa Vejsiu - Po s'me puthe ti

2019-11-23 2 minutes, 43 seconds 0 alketavejsiu…

Ne kurthin e piter pan - Xhejson | Backstage | Class by Alketa Vejsiu

2019-11-23 2 minutes, 35 seconds 0 Alketa Vejsi…

ALKETA VEJSIU & BABAI I SAJ

2019-11-23 3 minutes, 12 seconds 0 RTV KLAN

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

2019-03-19 12:55 0 RTV KLAN

Rudina/ Alketa Vejsiu tregon risite e “Class Fashion Show” (05.06.2018)

Aktiviteti i ?Class Fashion Show? ishte kryefjala në fushën e modës një javë më parë, saktësisht në 31 Maj.Në këtë edicion të dytë të kësaj sfilate, ku ishin të ft…

2018-06-05 04:16 0 RTV KLAN

Skandali/ Zbardhet vendimi për lirimin e vëllait të Alketa Vejsiut! Prokuroria ndryshoi akuzën

Report Tv zbardh të plotë vendimin e Gjykatës së Lezhës që me kërkesë të Prokurorisë liroi nga qelia Endrit Vejsiun, vëllanë e moderatores Alketa Vejsiu, i arrestua nj…

2019-10-22 02:53 0 Report TV

Report TV - Vettingu, KPK shkarkon nga detyra drejtuesen e Prokurorisë së Kukësit, Alketa Nushi

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka vendosur shkarkimin nga detyra të drejtueses së Prokurorisë së Kukësit, Alketa Nushin.Trupi i gjykues i përbërë nga treshja Etle…

2019-07-01 01:00 0 Report TV

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

2019-05-28 05:50 0 RTV KLAN

Muzik Shqip Albanian Summer Hit @ Alketa Vejsiu - Parfumi

LYRICS du du du du du dua te kem me shume dududududu nje nate e re pa gjume dhe kur ste kam prane yje nuk shoh ne qjell vera nuk ka det mengjesi nuk

2015-11-25 02:54 247 Müzik Dinle

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe fëmijët ne audicione! (26 mars 2018)

https://www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

2018-05-12 22:12 1 RTV KLAN

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

2019-05-27 07:50 2 RTV KLAN

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione!

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

2018-05-28 10:56 1 RTV KLAN

Me tuta gri dhe pranga në duar, vëllai i Alketa Vejsiut iu hakërrehet gazetarëve, ndërhyn menjëherë Policia

Lezhë- Gjykata e Lezhës, ka liruar nga burgu Endrit Vejsiun, vëllain e Alekta Vejsiut, në një vendim të datës 15 tetor. 29-vjeçari u kap me 4 mina me telekomandë, drogë …

2019-10-18 00:33 14,510 Dosja. al

"Class by Alketa Vejsiu" sfilate ne Tirane

2018-06-04 01:30 16 RTV KLAN
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw