Surprise Me

Alketa mp4 videos

"Piter Pan" i ploteson endrren Xheisonit

Ëndrra e Xheison Baftit ishte që kur të rritej ta bënte familjen e tij me një shtëpi të re. Por ai nuk do të ketë nevojë të presë kaq shumë, pasi kjo ëndërr tashmë …

May 27, 2019 8 minutes, 1 second 681,803 RTV KLAN

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe Xheison i Piter Pan, shtepia per endrren e tij! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

Apr 29, 2019 14 minutes 608,317 RTV KLAN

Mos i fol shoferit - Sekretet e Alketa Vejsiut

2020-02-26 18 minutes 50,275 Ora News Emi…

Alketa Vejsiu - Po s'me puthe ti

2020-02-26 2 minutes, 43 seconds 0 alketavejsiu…

Alketa Vejsiu: S’do e harroj asnjehere nga kam ardhur

2020-02-26 2 minutes, 39 seconds 0 RTV KLAN

Sanremo 2020 - Il monologo di Alketa Vejsiu

2020-02-26 7 minutes, 49 seconds 0 Rai

Opinion - Alketa Vejsiu ne Sanremo! (10 shkurt 2020)

Opinion, emision LIVE nga Blendi Fevziu. E ftuar: Alketa Vejsiu. www.tvklan.al #Opinion #AlketaVejsiu #BlendiFevziu #TvKlan Për herë të parë, Alketa Vejsiu ka folur për kri…

2020-02-26 1 hour, 5 minutes 343,026 RTV KLAN

Sanremo 2020 Alketa Vejsiu Albania

2020-02-26 5 minutes, 49 seconds 64,114 Nossa Produc…

Ne kurthin e Piter Pan - Alketa dhe femijet ne audicione! (Sezoni 2)

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine & TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

2019-03-19 12:55 0 RTV KLAN

Lapi Durresit & Zikja Durresit - Alketa Moj O Sa Shum Te Dashuroj 2017

Lapi Durresit & Zikja Durresit - Alketa Moj 2017

2017-02-26 03:29 307 MUZIK SHQIP …

Alketa Vejsiu ia dedikon Sanremon bashkeshortit: Eshte nje enderr e perbashket

Ne 14 janar, Alketa Vejsiu përmes rrjetit të saj social Instagram dha për fansat lajmin se emri i saj, gjendej mes atyre të grave më të njohura të televizionit italian, të …

2020-02-10 00:28 0 RTV KLAN

Revista Living Nr 10 |Alketa Vejsiu|Vere 2014

https://www.living.alhttps://www.facebook.com/TringDigitalhttp://www.facebook.com/PortaliLivinghttps://youtube.com/TringDigitalTVhttps://twitter.com/tringdigitalTani ne treg numri …

2015-11-26 01:10 4 TringDigital…

Skandali/ Zbardhet vendimi për lirimin e vëllait të Alketa Vejsiut! Prokuroria ndryshoi akuzën

Report Tv zbardh të plotë vendimin e Gjykatës së Lezhës që me kërkesë të Prokurorisë liroi nga qelia Endrit Vejsiun, vëllanë e moderatores Alketa Vejsiu, i arrestua nj…

2019-10-22 02:53 0 Report TV
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw