Surprise Me

Burgosuri mp4 videos

Portokalli, 23 Mars 2014 - Burgu (Horoskopi. I burgosuri i ri)

Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te be…

Sep 8, 2016 11 minutes 1,464,994 TCH Portokal…

Jeta e nje te burgosuri te perjetshem ne burgun e Fushe Krujes - News, Lajme - Kanali 7

http://www.tring.tv/7news/ https://www.facebook.com/Tringnews7

Sep 7, 2013 0 1,071,358 Kanali Shtat…

Ora News - Vlorë, i burgosuri arratiset sapo gjykata jep vendimin

2019-12-14 1 minute, 45 seconds 0 Ora News Laj…

Humor 2018 (Fiza, Dreni & Adhurimi) -I burgosuri

2019-12-14 4 minutes, 9 seconds 0 Dreni Offici…

Halim Halimi - I burgosuri pa faj ( Official HD Video ) new

2019-12-14 4 minutes, 11 seconds 0 Kultura Onai…

Dubrave: Proteston ish-i burgosuri - 22.05.2019 - Klan Kosova

2019-12-14 2 minutes, 27 seconds 0 KlanKosova

Korçë/ Gëlltiti 22 doza droge, i burgosuri zbulohet nga ekografia

2019-12-14 1 minute, 6 seconds 0 Balkanweb Co…

Dasma përrallore e një të burgosuri

2019-12-14 1 minute, 18 seconds 0 Elokuent TV

Filozofia e një të burgosuri përjetë

2019-12-14 5 minutes, 15 seconds 0 ani22kaka

Fiks Fare/ I burgosuri: Rrezikoj të paralizohem, mjekët e burgut më kërkojnë mijëra euro

I burgosuri i është nënshtruar një ndërhyrje para dy vitesh si pasojë e thyerjes së kaviljes dhe ende sot e kësaj dite nuk i janë hequr vidat dhe pllakat nga këmba. Mjeku…

2019-11-11 03:44 3 Top Channel …

Vritet i burgosuri shqiptar në Greqi? - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVVritet i burgosuri shqiptar në Greqi?

2015-11-25 01:45 5 VizionPlusAl…

VLORË, I BURGOSURI ARRATISET SAPO GJYKATA JEP VENDIMIN

Web: http://zjarr.tv/Facebook: https://facebook.com/ZjarrTelevizionYoutube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion

2018-05-23 02:40 0 Zjarr Televi…

I burgosuri qe qepi gojen

2017-06-29 01:20 22,305 Gazeta Expre…

Blic në burgje, i burgosuri gelltit 22 doza droge, 4 celularë te fshehur në elektroshtëpiake

#rtvora 22 doza lëndë narkotike, lloji i të cilës nuk bëhet i ditur nga autoritetet janë sekuestruar në burgun e Korçës. Lënda narkotike ishte gëlltitur nga një i bur…

2019-05-29 00:46 0 Ora News Laj…

Vritet i burgosuri shqiptar në Greqi? - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVGjendet i vdekur në qeli, i burgosuri shqiptar Ilia Kareli, i cili më 25 mars qëlloi me …

2015-11-25 01:35 4 VizionPlusAl…

Ora News - Vlorë, i burgosuri arratiset sapo gjykata jep vendimin

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT16 sekonda iu deshën 29 vjeçarit Mikel Kasaj të çante sot çdo masë sigurie dhe të arratisej nga Gjykata e Vlorës, vetëm p…

2018-05-23 01:45 3 Ora News Laj…

Ora News - I burgosuri në Fier pret tiganin të përgatisë thika

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTMasat e burgut të sigurisë së lartë në Fieri janë sfiduar nga një 22 vjeçar i cili ka arritur të prodhojë brenda qelisë…

2018-05-12 01:32 0 Ora News Laj…
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw