Surprise Me

Cifteli mp4 videos

Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli (Official Video HD)

Feb 15, 2016 4 minutes, 1 second 6,464,307 Leonora Jaku…

Kenge me qifteli

Dida - Cela - Kovaci

Apr 6, 2008 4 minutes, 6 seconds 3,332,006 ALBOSTAR

Melodi instrumentale me cifteli

Fatmir Makolli

Feb 16, 2008 3 minutes, 23 seconds 1,126,039 albafolk2007

Melinda - Çifteli

2019-12-09 3 minutes, 5 seconds 0 Melinda Adem…

Melos Makolli çifteli 15.09.2013

2019-12-09 9 minutes, 42 seconds 471,278 Hajrullah Ma…

Learn Cifteli - Meti's Tutorial

2019-12-09 5 minutes, 22 seconds 0 Meti85

Vellezerit Lleshi - Çifteli mike e vjeter

2019-12-09 3 minutes, 55 seconds 0 VellezeritLl…

Avgustin Ukaj - Cifteli kur knohet kanga

2019-12-09 8 minutes, 43 seconds 231,098 ProduksioniK…

Albanian- Cifteli

2019-12-09 5 minutes, 31 seconds 0 PoserTheGrea…

Vallja e Rugoves me Çifteli - 2018

2019-12-09 3 minutes, 49 seconds 0 m. j

How to tune your cifteli

How to tune your cifteli

2015-05-22 04:09 28 Norine Farre…

Milot Arifi Me çifteli

2009-01-25 02:52 707 milot-zhegra

meta cifteli

2017-12-30 01:14 3,118 Panorama On

Presidenti Ilir Meta ia kris kenges me cifteli

2017-12-30 00:24 3,131 INDEKSONLINE…

Leonida Marjakaj - Me tupan dhe cifteli - Official Video HD

Leonida Marjakaj - Me tupan dhe cifteli - Official Video HD

2012-08-24 03:40 2,370 film-shqip

Mesuesi qe prodhon çifteli/ Pasioni i artizanit po mban gjalle traditen e çmuar

Mësuesi i letërsisë Gjelosh Alia, prej 7 vitesh jep mësim në shkollën ?Gjergj Fishta?. Për të, të dhënit mësim nuk është vetëm puna që bën, por edhe pasion që prej…

2018-05-10 03:44 0 RTV KLAN

Koha per cifteli

Time for cifteli... Fatmir & Korab

2006-12-04 04:38 15,065 albanota
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw