Surprise Me

Folklori mp4 videos

Rifat Berisha me Yjet e Folklori Shqiptar 2017

2019-08-24 31 minutes 0 Produksioni …

Folklori "Zana e Ulqinit"-Vallja e pipzave

2019-08-24 3 minutes, 14 seconds 0 TV TEUTA

Folklori Mokrar (viti 1975)

2019-08-24 21 minutes 0 Studio Juli

Folklori

2019-08-24 2 minutes, 24 seconds 0 tamuna Musht…

folklori

2019-08-24 2 minutes, 44 seconds 0 gargamulli

FLORA GASHI Folklori - Gëzuar 2016 (Official Video)

2019-08-24 4 minutes, 21 seconds 0 ProduksioniA…

FOLKLORI ULQINIT ZANA

FOLKLORI ULQINIT ZANA

2015-04-06 05:00 39 studio-hit

7pa5 - “Etnofashion” moda dhe folklori - 13 Shtator 2018 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV https://instagram.com/7_pa_5 https://instagram.com/VizionPlusTv https://twitter.com…

2018-09-13 08:07 0 VizionPlusAl…

Fîstîvala Folklorî ya Smithsonian

Fîstîvala Folklorî ya Smithsonian

2015-08-05 02:47 1 Ruralbew

FOLKLORI SHTOJI

SHKA SHTOJI

2015-04-06 03:50 23 studio-hit

P.S - guruli folklori - 20.09.08

P.S - guruli folklori - 20.09.08

2008-09-22 06:36 355 zazagriala

FOLKLORI SHQIPTAR SHKOLLA E BALETIT NE NJE TUR DHJETE DITOR NE SHTETIN FRANCEZ LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare …

2015-11-26 01:24 2 Kanali Shtat…

7pa5 - Folklori Hungarez në Tiranë - 23 Maj 2018 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/shtatepapesehttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVFolklori Hungarez në Tiranë. "Reja fest? sjell grupi…

2018-05-23 08:02 0 VizionPlusAl…

Stop - Nga spotet elektorale tek folklori i fushatës elektorale...! (13 qershor 2017)

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Spoti i ri elektoral i kryeministrit mbyllet me nj…

2017-07-09 18:10 0 RTV KLAN

FOLKLORI ÇAM-ANSAMBLI I KENGEVE DHE VALLEVE KONCERT NE TKOB-LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare …

2015-11-23 00:45 2 Kanali Shtat…

Vizioni i pasdites - Folklori në porcelan - 1 Mars 2019 - Show - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttp://twitter.com/VizionPlusTvTemat më të nxehta të aktualitetit do te jene cdo dite pjese e programit, sikunder nuk do…

2019-03-01 09:39 0 VizionPlusAl…

FOLKLORI EUROPIAN VJEN NE TIRANE, TE PREMTEN MBAHET KONCERT SIMFONIK NE TKOB LAJM mpg

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare …

2016-02-10 01:29 0 Kanali Shtat…
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw