Surprise Me

Humor Shqiptar mp4 videos

Vajza e Turpshme - Humor Shqip

Aktrojne: Ester Bajramaj dhe Vilma Subashi Producent Haxhi Isufi ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- S…

Mar 30, 2018 0 472,316 TV 2000

Banakierja - Humor Shqip

Aktrojne: Ester Bajramaj, Xon Luga dhe Andi Gjuzi Producent Haxhi Isufi -----------------------------------------------------------------------------------------------------------…

Jan 6, 2018 0 554,934 TV 2000

Gjoksi - Humor Shqip

Aktrojne: Veli Rada dhe Lida Nexhipi Producent Haxhi Isufi ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Subscri…

Jan 6, 2018 0 1,945,472 TV 2000

Telekomedia "Tifozët" - Blogmedia Argëtim / "Subscribe" në kanalin tonë zyrtar

"Tifozët" është telekomedi shqiptare, e realizuar në vitin 2004 me skenar të Ruzhdi Pulahës dhe regji të Alfred Bualotit.

Feb 7, 2017 1 hour, 14 minutes 117,293 Blogmedia Ar…

[Telekomedi ]Oktapodi HD 1996

Best movies online on @endrichannel

Nov 21, 2016 0 231,089 endrichannel

Humor nder vite - Sejfulla Myftari e Aleko Prodani "31 Maj 2015" pjesa e katert

SOT OFROJ UNË Humor nder vite Sejfulla Myftari e Aleko Prodani "31 Maj 2015" pjesa e katert Cdo te Diel ora 14:15 Nje Program nga Gjergj Leka me pjesmearrjen e kuzhnier…

Jun 4, 2015 0 52,982 RTSH - Radio…

Humor nder vite - Met Bega Rita Lati dhe Marjana Kondi

2019-12-05 5 minutes, 17 seconds 110,197 RTSH - Radio…

Sula - Humor Shqip

2019-12-05 9 minutes, 31 seconds 395,945 TV 2000

[Humor] Grimca Humoristike ne Vite HD

2019-12-05 11 minutes 124,935 endrichannel

Humor 2020 - Super boy Shqiptar

Humor Shqip

2019-10-28 29:18 25 xdardi

Al Pazar - Francezi: O shqiptar pse nuk proteston - 15 Dhjetor 2018 - Show Humor - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e …

2018-12-16 04:30 0 VizionPlusAl…

Humor Shqiptar-Kioska

Humor Shqiptar i vjeter

2012-01-17 02:17 3,435 dartikapaj

Humor Shqiptar-Kunati i shokut Xhemal

Humor shqiptar i vjeter

2012-01-17 08:07 11,219 dartikapaj

Al Pazar - Të meremi pak me Show Bizz-in shqiptar - Show Humor - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/albanianpazarhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTV Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e Beha…

2018-05-08 01:08 1 VizionPlusAl…

Al Pazar - Aleksandër Prenga Miss showbiz-it shqiptar - Show Humor - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://www.facebook.com/albanianpazarhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTV Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e Beha…

2018-05-03 03:57 1 VizionPlusAl…

Stop - Humor dhe absurd nga realiteti shqiptar! (06 janar 2017)

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Ne nje shkolle nxenesit kane hipur mbi kangjella. …

2017-02-26 08:17 4 RTV KLAN

HUMOR APO ABSURD SHQIPTAR?

2016-03-18 10:44 2 RTV KLAN

Zone e lire - Humor shqiptar nga Gostivari & Tarabuka Band Dj Star! (24 tetor 2014)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani, cdo te premte 21:00 ne RTVKLAN & KLANHD

2015-11-27 42:06 14 RTV KLAN

Video Shqiptare - The Best Of 2016 (pjesa4) (Politikanet)

Video Shqiptare - the best of 2016 (humor) polirikanet shqiptar pjese nga gafat e tyre jane pjese nga videot me te mira humoristike te realizuara ne vitin 2015 dhe me pare....his…

2016-01-30 10:32 51 Claudio Page

Parodia- Shaci(Fiza,Shpëtimi)

Humor Shqip

2019-10-28 04:05 73 xdardi

Cima 2020 - Cima, Kungji & Dreni - 10 euro kremi

Humor Shqip

2019-10-28 05:35 27 xdardi
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw