Surprise Me

Humor Viti I Ri 2018 mp4 videos

Al Pazar - Darka e Vitit te ri - Montala dhe Montela - 1 Janar 2019 - Show Humor - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Nje shfaqje nga Agron Llakaj, me pjesemarrjen e …

Jan 3, 2019 9 minutes, 40 seconds 249,636 Vizion Plus …

Gëzuar 2019- Kriza për Babadimër

instagram: @drenmehmeti__

Dec 23, 2018 0 556,043 Dreni Offici…

ARKIVI - VITI - 1985 - 1989 08.01.2018

Publisher: OnAir Media ARKIVI - VITI - 1985 - 1989 08.01.2018 Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb

Jan 8, 2018 55 minutes 11,451 RTK

Viti i Ri Ne Brezovice ! (Humor Shqip)

Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Follow VizioniLibonia on… FB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFB IG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIG Subscribe: https://smar…

Oct 19, 2017 2 minutes, 48 seconds 17,439 VizioniLibon…

Komedi - Mysafiri i vitit te ri

Humor - Mysafiri i vitit te ri All Rights Reserved © ARTSKILL Producent: Nexhmi Mehmeti Publisher: OnAirFM

Dec 20, 2016 22 minutes 2,739,129 Dreni Offici…

Qumili - Besimi Buki Lili "Viti ri" Humor 2002

2020-01-21 14 minutes 100,288 Qumili

Al Pazar - Familja dhe pjestari i ri - 8 Dhjetor 2018 - Show Humor - Vizion Plus

2020-01-21 8 minutes, 36 seconds 79,459 Vizion Plus …

Stupcat 2019 Humor Hajgare Babadimri - Viti i Ri

2020-01-21 1 minute, 51 seconds 0 FiveSTAR 5

Cima 2017 - Burri i tret

2020-01-21 7 minutes, 46 seconds 0 Cima Officia…

Humor 2020 - Hajnat e Kosoves ''Voja e nuses''

Humor Shqip

2019-10-28 30:27 125 xdardi

Cima 2020 - Cima & Fiza - Djali i vogel

Humor Shqip

2019-10-28 05:02 102 xdardi

Humor 2020 (Adhurimi,Fiza,Dreni)-Korrupsioni i gruas

Humor Shqip

2019-10-28 05:17 379 xdardi

Gezuar me Cimen 2020 - GJENERALI

Humor Shqip

2019-10-28 01:36 21 xdardi

Humor 2020 - Super boy Shqiptar

Humor Shqip

2019-10-28 29:18 59 xdardi

Humor 2020 - Parodia 2 ''Rambo''

Humor Shqip

2019-10-28 03:17 71 xdardi

Gezuar me Cimen 2020 - SHERRI I GRUES

Humor Shqip

2019-10-28 05:47 105 xdardi

Cima 2020 - Cima , Dreni,Fiza - Alimentacioni i djalit

Humor Shqip

2019-10-28 03:52 0 xdardi

GEZUAR ME CIMEN 2020 - DASMA MBRAPSHT

Humor Shqip

2019-10-28 02:49 36 xdardi

GEZUAR ME CIMEN 2020 - HAJNAT E VOVE

Humor Shqip

2019-10-28 03:53 76 xdardi

Humor i vjeter - Dhija e mikut doli cap

Humor Shqip

2019-10-28 06:56 83 xdardi

Humor 2020 - Bit coin Prodhim Kosovar

Humor Shqip

2019-10-28 22:50 16 xdardi
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw