Surprise Me

Kenge Folklorike Popullore mp4 videos

Bijtë e Marash Krasniqit - Kënge vaji me qifteli

2019-08-24 8 minutes, 4 seconds 466,836 ProduksioniK…

Polifonia 2019 - Kenge Popullore

2019-08-24 1 hour, 37 minutes 0 PolifoniaAV

Polifonia 2018 Kenge Folklorike & Parodi

2019-08-24 1 hour, 12 minutes 456,034 PolifoniaAV

Polifonia 2019 - Kenge Folklorike & Parodi

2019-08-24 1 hour, 10 minutes 0 PolifoniaAV

Polifonia 2015 - Kenge Folklorike

2019-08-24 41 minutes 0 PolifoniaAV

Polifonia 2017 - Kenge Folklorike

2019-08-24 53 minutes 0 PolifoniaAV

Afërdita Demaku- Hajmedet çka koka kanë ( Ne Dvd -ne Këngë Folklorike)

2019-08-24 5 minutes, 10 seconds 0 EUROLINDI &a…

RTP 1985 - MUZIKE BURIMORE FOLKLORIKE

2019-08-24 24 minutes 6,787 BashkimMirus…

Polifonia 2016 - Kenge Folklorike

2019-08-24 45 minutes 0 PolifoniaAV

Këngë folklorike dhe popullore 3

2019-08-24 10 minutes 0 Alfred Sokol…

Elizabeta Marku me kenge popullore e muzike folklorike

2016-03-17 04:43 178 Albanian Mus…

Elizabeta Marku me kenge popullore e muzike folklorike

2016-04-21 04:43 277 Albanian Mus…

CIMA - HUMOR ( NUSJA E KULLERIT)

2018-01-28 03:24 199 yewlmase

6 Motrat Mustafa - Bija e Kusherina (2018)

OnAir Popullore:

2018-05-20 04:22 126 Popular Vide…

Shyhrete Behluli - Gold AG - Gurbetqari

Na ndiqni ne:Instagram: https://instagram.com/VizioniLiboniaFacebook: https://facebook.com/VizioniLibonia Teksti: Gold AG - Nexhmije MuhaxheriMuzika: Shyhrete BehluliOrkestrimi: Al…

2018-04-12 04:37 201 Swiss Videos

Prall me tupan (humor)

2018-01-28 04:03 42 bearlmase

MUSICAL FEST - Festivali i Muzikes Folklorike Shqiptare

Ne muajin shtator do te prezantohet MUSICAL-FEST ne Musical TV. Artistet e interesuar te na kontaktojne ne +355 69 40 85 888, ose ne "[email protected]".

2015-08-04 00:30 15 SWART

Gazmend Rama GAZI - N'Kosove kam lon toke (2018)

Producent - Bujar AvdimetajTel: 0038349232222COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm

2018-08-05 03:15 21 Eurolindi

Afrim Muqiqi, Ymer Bajrami, Nazife Bunjaku & Luljeta - Potpuri 2

Producent - Bujar AvdimetajTel: 0038349232222COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm

2018-09-12 10:32 57 Eurolindi

Burim Kastrati - Kenge Folklorike - Ymer Popovci

Burim Kastrati - Kenge Folklorike - Ymer Popovci

2011-04-26 06:26 1,421 andi1980

GJovalin Shani-Shal Shosh e Mirdit-kenge popullore malsie

ovalin Shani-Shal Shosh e Mirdit-kenge popullore malsie

2013-09-26 03:51 6,650 ShkodraOffic…

Mixha Rame Humor Kendon Islam Hasi dhe disa Kenge popullore

WWW.SHQIPET.EU

2011-06-13 30:11 2,865 Bareliaswe

KENGE POPULLORE 1

KENGE POPULLORE 1

2011-05-28 05:07 1,303 Faruk Ibrahi…

Këngë folklorike Batush - 01.01.2013 (10)

2015-08-21 04:17 8 TvSyriVision

MARATONA E KENGES POPULLORE 01

MARATONA E KENGES POPULLORE 01

2011-09-22 39:06 689 Faruk Ibrahi…
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw