Surprise Me

Kenge Popullore mp4 videos

Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Jugu (Acromax Rewind)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/ Media Partner: RTV Klan Partner: EmraCom Production Partner: MAX Production Orke…

Sep 25, 2019 7 minutes, 37 seconds 1,110,067 ArkivaShqip

PONI FT VASKE CURRI - KOLAZHE DASME II 2019 ( Official Video )

https://www.instagram.com/poni_officiel/ Arrangement: KLODIAN QAFOKU Video: MAX Production M.U.A: LOREL Styling: NIKO KOMANI AFERDITA SHEHI TIER STUDIO ALBUM: IDENTITET https:…

Jun 26, 2019 11 minutes 632,396 STVPLAY

Gena kolazh me këngë popullore në "E Diell", 26 maj 2019

Autor: Edi Manushi Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla I ftuar: Gena Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subscribe to "Top Channel"…

May 26, 2019 8 minutes, 9 seconds 932,430 Top Channel …

Polifonia 2019 - Kenge Popullore

Teksti muzika orkestrimi : Naim Krasniqi Prodhuar nga: Polifonia AV Polifonia FanPage Contact: https://www.facebook.com/PolifoniaAudioVideo/ Polifonia Instagram Contact: https://…

Dec 8, 2018 1 hour, 37 minutes 850,160 PolifoniaAV

Mariola & Jurgen Kacani - Kolazh Me Kenge Dasme (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Jul 13, 2018 9 minutes, 12 seconds 7,831,784 ArkivaShqip

Keng Dasmash Disponim dhe Atmosfer ne Maksimum 2018

Jan 17, 2018 39 minutes 1,405,927 Flo Florian …

Kenge Popullore

2019-12-09 11 minutes 0 Muzika Popul…

Kolazh Dasme Live - Kenge Popullore

2019-12-09 11 minutes 0 Dj ZyFi

Motrat Maksuti - Kenge Dasmash (GEZUAR 2020)

2019-12-09 7 minutes, 27 seconds 0 VizioniLibon…

Polifonia 2020 - Kenge Popullore New

2019-12-09 1 hour, 15 minutes 0 PolifoniaAV

GJovalin Shani-Shal Shosh e Mirdit-kenge popullore malsie

ovalin Shani-Shal Shosh e Mirdit-kenge popullore malsie

2013-09-26 03:51 6,662 ShkodraOffic…

KENGE POPULLORE 1

KENGE POPULLORE 1

2011-05-28 05:07 1,305 Faruk Ibrahi…

Mixha Rame Humor Kendon Islam Hasi dhe disa Kenge popullore

WWW.SHQIPET.EU

2011-06-13 30:11 2,867 Bareliaswe

MARATONA E KENGES POPULLORE 06

MARATONA E KENGES POPULLORE 06

2011-09-22 39:22 778 Faruk Ibrahi…

Kenge Popullore Shqiptare & Folk Music (Official Video)

2016-01-29 04:06 2,145 Albanian Vid…

MARATONA E KENGES POPULLORE 01

MARATONA E KENGES POPULLORE 01

2011-09-22 39:06 692 Faruk Ibrahi…

Kenge Popullore - ike naten vone

Teksti. Zaho BaliliKendon. Blerina Balili

2019-10-24 05:15 34 Tepelensi

MARATONA E KENGES POPULLORE 07

MARATONA E KENGES POPULLORE 07

2011-09-22 39:05 1,325 Faruk Ibrahi…

Elizabeta Marku me kenge popullore e muzike folklorike

2016-04-21 04:43 278 Albanian Mus…

Lapi Hajdarit & Titi- Kenge Popullore Mesme 2017

Lapi Hajdarit & Titi- Kenge Popullore Mesme 2017

2017-05-23 01:29 253 MUZIK SHQIP …

Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 3 - Fatmira Brecani - Kolazh me kenge Tropojane

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

2015-08-04 08:36 254 ArkivaShqip
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw