Surprise Me

Muzike Atdhetare mp4 videos

Emin & Argjend Aliu - Tfala nga mergimi (Cover)

Ndalohet kopjimi dhe shpërndarja në tjera kanale ne youtube. Për Çdo informatë kontaktoni në 070-523-342

Feb 1, 2019 3 minutes, 10 seconds 3,601,163 Sami Aliu

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

Composer : Flori Mumajesi. Lyrics: Flori Mumajesi. Audio Production : Threedots Productions. https://www.facebook.com/www.threedots.al Video Production : Digitalb. https://www.fa…

Mar 19, 2015 4 minutes, 25 seconds 45,628,677 ElvanaGjataV…

Ilir Shaqiri - Zëri i Atdheut

2019-12-09 4 minutes, 17 seconds 0 Drenas Shaqi…

Sinan Vllasaliu - Kenge atdhetare

2019-12-09 2 minutes, 23 seconds 0 PiKA

Shkurte Fejza - Zemra Atdhetare

2019-12-09 3 minutes, 44 seconds 0 ProduksioniK…

VELLEZERIT GASHI - Deshmoreve tane atdhetare

2019-12-09 6 minutes, 51 seconds 0 ProduksioniK…

Atdhetare Hyseni- Te deshta vetem ty 2017

2019-12-09 3 minutes, 33 seconds 0 Art Lali

Atdhetare Hyseni Malli për atdheun

2019-12-09 2 minutes, 57 seconds 0 Art Lali

Erza Muqolli - Duaje Atdheun Tend

2019-12-09 2 minutes, 43 seconds 0 Albetrit Sha…

CIMA - HUMOR ( NUSJA E KULLERIT)

2018-01-28 03:24 209 yewlmase

Atdhetare Iseni - Te prita (Official Music Video)

Atdhetare Iseni - Te prita (Official Music Video)

2013-08-02 03:54 288 film-shqip

SHOQATA ATDHETARE "DUKAGJINI" KUNDËR GJAKMARRJES

STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS TV NË: APPSTORE: https://goo.gl/9YyF8EGOOGLE PLA…

2018-10-21 02:57 1 Star Plus Tv

MUZIKE, TRADITE DHE USHQIM, ARTISTET ME TE MIRE TE MUZIKES JAZZ VIJNE NE SHQIPERI LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TVhttps://www.7news.tring.tvhttps://www.facebook.com/Tringnews7https://www.youtube.com/TringNews7Kanali informativ i Platformes Shqiptare …

2017-07-17 02:10 0 Kanali Shtat…

FESTIVALI I MUZIKES MODERNE, MUZIKE JAZZ NE TRE QYTETE - News, Lajme - Kanali 9

https://www.facebook.com/Kanali7Newshttps://twitter.com/kanali7newsMain news of the day in Albanian language.

2017-07-09 01:56 0 Kanali Shtat…

OLTA BOKA & JONIDA MALIQI - Muzike kur degjoj & Thuaja rini, 100 VJET MUZIKE

Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar LacoCopyright TVKLAN

2015-11-22 05:35 7 RTV KLAN

Zone e lire - Muzike / GBMC ose producenti qe i kane borxh vipat e muzikes! (27 tetor 2017)

Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN

2018-05-08 57:21 1 RTV KLAN

Report TV - 450-vjetori i Budit, Gjoka: E mbytën për veprimtari gjuhësore e atdhetare

Në Muzeun Historik Kombëtar është mbajtur konferenca shkencore mbarëkombëtare me rastin e 450-vjetorit së Pjetër Budit. Në këtë konferencë ishin pjesëmarrës studiues …

2017-02-25 02:43 0 Report TV

Programi I Vitit të Ri 2014 - Atdhetare hyseni

Programi I Vitit të Ri 2014

2015-08-21 04:02 0 TvSyriVision

Festivali i muzikës moderne, muzikë jazz në Shkodër, Tiranë e Vlorë - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVFestivali i muzikës moderne rikthehet në vendin tonë e kryefjala këtë vit është muzi…

2017-07-09 01:56 2 VizionPlusAl…

Tribunë, veprimtaria atdhetare e Hasan Prishtinës

Veprimtaria atdhetare e Hasan Prishtinës uli së bashku në Shkup, nipin e tij Mehmet Prishtina dhe nipin e mbretit zog, Princin Leka. Historia tregon se familjet e tyre nuk kanë…

2015-08-21 03:51 2 alsatmtv

Programi I Vitit të Ri 2014 - Atdhetare hyseni

Programi I Vitit të Ri 2014

2015-08-21 04:02 2 TvSyriVision

Dekorim, Presidenti Nishani vlerëson me “Nderi i Kombit” Shoqatën Atdhetare “Labëria”

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Presidenti i Republikës dekoroi Shoqatën Kulturore Atdhetare ?Labëria?, me dekoratën ?Nderi i Kombit?, në 24 vjetorit e t…

2015-12-22 01:31 0 Ora News Laj…
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw