Surprise Me

Nusja E Diaspores mp4 videos

Cima,Leci - O Leco po ta nguc dikush gruen

Produksioni Muzikor " Kola Commerce" - Prishtine

Mar 22, 2013 0 485,468 ProduksioniK…

Cima, Dulla - Nusja iku Filikaqa met

Feb 18, 2013 12 minutes 1,569,142 Dreni Offici…

Cima, Dulla, Dreni - Msitet e Dullës

Feb 4, 2013 14 minutes 1,066,189 Dreni Offici…

Cima ,Leci - Nusja e Diaspores (Mashtrimi)

Jan 25, 2013 9 minutes, 50 seconds 1,276,183 Dreni Offici…

Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore (Official Video)

2019-12-16 3 minutes, 50 seconds 0 MotratMustaf…

Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores

2019-12-16 3 minutes, 33 seconds 2,001,042 PRODUKSIONI …

Cima ,Leci-Nusja e diaspores-Mashtrimi

2019-12-16 9 minutes, 47 seconds 0 ProduksioniK…

Cima, Dreni, Fiza, Kungji - Nusja e kullerit

2019-12-16 12 minutes 119,095 Dreni Offici…

Cima, Leci, Shota, Kungji - Nusja e diaspores

2019-12-16 4 minutes, 37 seconds 0 Dreni Offici…

CIMA - HUMOR ( NUSJA E KULLERIT)

2019-12-16 3 minutes, 24 seconds 0 ProduksioniK…

Ministria e Diaspores-Regjistri i Diaspores dhe Mergates

Agency: Thumbs Up Creative AgencyProduced by: Qeveria e Republikes se Kosoves-Ministria e Diaspores

2015-08-04 00:39 2 Thumbs Up Cr…

Report Tv - Dita e dytë e protestës së diasporës, bashkohen edhe banorët e Unazës së Re

Një grup emigrantësh të drejtuar dhe organizuar nga Genc Sejko, që njihet edhe si ?njeriu i memeve? në rrjetet sociale prej orës 12:00 deri rreth orës 14:00 protestuan përp…

2018-12-29 01:40 0 Report TV

Mentor Kurtishi Moj e mira e diaspores

https://www.facebook.com/pages/Emra-Com

2015-08-04 03:18 112 EMRACOMOffic…

Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores (Official Song)

Facebook: https://www.facebook.com/emracomofficial

2015-08-05 03:40 75 EMRACOMOffic…

PRO BAND Moj e mira e diaspores

https://www.facebook.com/pages/Emra-Com

2015-08-04 03:20 5 EMRACOMOffic…

Ora News - Mbyllet Samiti i Diasporës, Meta: Drejtësia e pavarur, sfidë e përbashkët

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNë mbyllje të Samitit të Diasporës, Kryetari i Kuvendit Ilir Meta në fjalën e tij tha se është çasti për të shprehur nj…

2016-11-20 01:31 0 Ora News Laj…

Bardhe Gega ft Kola Geee - Cika e Diaspores (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqipMuzika & Orkestrimi: Alban ArifiTeksti: Alban Arifi & Kola GeeeAudio Production: Global RecordsVideo Production: D'Art Channel

2018-07-20 03:14 21 ArkivaShqip

Vota e emigrantëve, remitancat dhe pensionet, të gjitha arritjet e Samitit të Diasporës

Samiti 4-ditor i Diasporës, i mbajtur javën e kaluar në Tiranë prodhoi disa rezultate historike, të cilat do të ngrenë në një nivel të ri nivelin e bashkëpunimit midis s…

2019-03-11 01:46 0 Report TV

Maqedoni, Dehari: Kërçova e shqiptarëve meritë e diasporës

SHKUP- Votat e shqiptarëve të Maqedonisë kanë rikthyer një shqiptar në krye të komunës së Kërçovës, pas 70 vitesh "qeverisjeje" vendore nga maqedonasit. Fatmir Dehari, …

2015-08-21 00:59 1 Report TV
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw