Surprise Me

Permendorja mp4 videos

Vëllai i Beg Rizajt konflikt me Ramush Haradinajn

Në qendrën e Deçanit është zbuluar shtatorja e heroit kombëtar Beg Rizaj. #KosovaPress #KosovaPressVideos #KosovaPressLiveStream www.kosovapress.com Facebook: https://w…

Jun 16, 2018 0 90,073 KosovaPress

Kristë Lleshaj & Mirak Ukaj - Përmendoret e Lirisë

2019-08-21 4 minutes, 45 seconds 0 Mproduction

Kafeneja Jone: episodi 328

2019-08-21 32 minutes 2,430,321 CMBTVChannel

PERMENDORJA E ADEM JASHARIT NE LIPJAN 28 11 2017

2019-08-21 2 minutes, 18 seconds 0 Portali RTV …

Permendorja e Ali Ajetit

2019-08-21 22 seconds 0 Llapi. Info

Permendorja ne Uglar 1846-1882 Imer Sejdiu

2019-08-21 1 minute, 34 seconds 0 Bashkim Sejd…

permendorja

2019-08-21 12 seconds 0 drilontraffi…

"PERMENDORJA E MUNGUAR" PROMOVOHET BOTIMI I AUTORIT SHPERIM EMIRI

2019-08-21 2 minutes, 38 seconds 0 Alpo Televiz…

ngritet permendorja e Kamer Loshit

2019-08-21 1 minute, 1 second 0 Agron Ramaj

Kaqanikk

2019-08-21 1 minute, 13 seconds 0 Fera Ambient

Permendorja e Fehmi Lladrovcit

Permendorja e Fehmi Lladrovcit

2016-09-04 01:07 0 Uzot Mupa

Presheve, përmendorja molle sherri - Vizion Plus - News - Lajme

Vendosja e një përmendoreje që përkujton të rënët e Ushtrisë Çlirimtare të Preshevës, Medvegjës dhe Bujanovcit, në luginën e banuar nga shqiptarë në jug të Serbis…

2015-11-22 01:36 1 VizionPlusAl…

Ngrihet përmendorja çame, Idrizi: Nismë për heqjen e dekoratave diktatorit Hoxha

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Nga Kavaja ku përuroi përmendoren çame, kreu i PDIU Shpëtim Idrizi deklaroi se do ndërmerren disa nisma, një prej të ci…

2015-11-30 01:18 0 Ora News Laj…

Vendoset përmendorja e Agollit në Shkup

2016-06-25 02:05 197 Tvshenjaoffi…

Përmendorja e Car Dushanit në Shkup - Top Channel Albania - News - Lajme

Në kuadër të projektit "Shkupi 2014", në sheshin e kryeqytetit të Maqedonisë është ngritur përmendorja e Car Dushanit, një sunduesi serb, i cili - sipas historianëve - g…

2015-11-24 02:14 0 Top Channel …

Xhaferri: Përmendorja e Car Dushanit, e kontestueshme

Mënyra e vendosjes së përmendores së Car Dushanit dhe mungesa e transparencës nga porositësit e tij ka krijuar konfuzion. Kështu ka deklaruar ALSAT M zv/kryeministri Musa Xh…

2015-08-21 03:22 1 alsatmtv

Përmendorja e Car Dushanit - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryetari i Komunës Qendër në Shkup, Andrej Zhernovski, ka formuar një komision në kuadër të institucionit që drejton, i cili ka për detyrë të hetojë rrethanat në të c…

2015-11-24 01:36 0 Top Channel …

Zbulohet përmendorja e Hasan Prishtinës

2015-08-21 03:46 1 alsatmtv
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw