Surprise Me

Qytetit mp4 videos

Terror ne qender te qytetit, 2 te vrare dhe 2 te plagosur

Këto të shtëna me armë kanë ndodhur në qendër të Prishtinës sot rreth orës 16:00. Dyshohet se kësaj ngjarje i ka paraprirë një mosmarrëveshje mes pronarëve të toka…

Sep 5, 2019 50 seconds 84,384 RTV KLAN

Komedi për fëmijë -Mangupat e Qytetit 1

Dec 31, 2014 19 minutes 5,881,228 Dreni Offici…

Hero i qytetit pa lum - Gjurmet

Jan 8, 2010 2 minutes, 57 seconds 26,452 VoodooChildT…

Komedi për fëmijë - Mangupat e Qytetit 2

2019-12-07 18 minutes 2,415,964 Dreni Offici…

AK x Slitta feat. DukeVII - Rrug't E Qytetit (Dope Boyz - Official Video)

2019-12-07 3 minutes, 25 seconds 0 Dope Boyz En…

GTA 5 SHQIP - Bishat e Qytetit !! - SHQIPGaming

2019-12-07 13 minutes 0 SHQIPGaming

Katunaret e qytetit

2019-12-07 4 minutes, 11 seconds 0 jete qefi

08. MELODIA E QYTETIT FT. SHPETIM ZOGAJ

2019-12-07 3 minutes, 11 seconds 0 Jet Hoxha

Rrënimi i qytetit Muze, degradimi i qytetit larg syve të institucioneve

Vizitoni www.oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota

2015-08-21 01:38 1 Ora News Laj…

Report TV -Klosi: TEC-i pranë qytetit të Korçës, nuk do të bëhet kurrë

Nga Korça, ministri i Turizmit Blendi Klosi, foli për termocentralin që do të ndërtohej në këtë qytet, por që më tej leja nuk u dha për shkak të dëmeve mejdisore që s…

2019-03-19 01:45 1 Report TV

KORÇA FESTON ARDHJEN E PRANVERES, BANORET E QYTETIT KAPERCEJNE MBI ZJARRE - News, Lajme - Kanali 7

https://www.facebook.com/Kanali7News https://twitter.com/kanali7news Main news of the day in Albanian language.

2019-03-01 01:37 0 Kanali Shtat…

Protesta në Shkodër, banorët ndezin goma në hyrje të qytetit

Banorët e Shkodrës kanë ndezur goma në protestën e tyre ndaj çmimit të karburantit. Të mbështetur nga PD-ja, prej gjysmë ore ata kanë bllokuar rrugën hyrese.

2018-12-13 00:51 0 Report TV

Report TV - Zjarr i madh në Laç, shkrumbohet tregu industrial i qytetit, dyshohet i qëllimshëm

LAÇ - Një zjarr masiv ka përfshirë tregun industrial të qytetit të Laçit rreth orës 6:00. Shkaku ka qenë zjarri në një lokal afër tregut të qytetit i cili më pas ka p…

2018-12-24 02:22 3 Report TV

NJË ZONË E QYTETIT PA QENDËR SHËNDETSORE

STAR PLUS TV SHKODËR - LAJMI I FUNDIT NË KOHE REALE JU VJEN ME ANE TË NJË NJOFTIMI AUTOMATIK: SHKARKO TANI PROGRAMIN STAR PLUS TV NË: APPSTORE: https://goo.gl/9YyF8EGOOGLE PLA…

2018-08-11 01:46 0 Star Plus Tv

Report TV siguron video nga atentati i Çapjave ndaj policisë në mes të qytetit

TIRANË- Kalvari i ngjarjeve kriminale në Elbasan vijon të mbetet i pazgjidhur. Gazetari i Report Tv Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga ngjarjet e njëpasnjëshme të ndo…

2019-10-09 01:02 0 Report TV

Zbulimi i qytetit antik në Vaun e Dejës - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://instagram.com/vizionplustelevizionhttps://twitter.com/VizionPlusTVPak dite me pare arkeologët shqiptaro-polakë zb…

2018-06-03 01:13 1 VizionPlusAl…

Ora News - Bllokimi i kanalizimeve përmbyt rrugët e qytetit muze

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTRrugët kryesore të qytetit muze janë përfshirë mbrëmjen e sotme nga uji, si pasojë e bllokimit të kanalizimeve të ujrave …

2018-05-15 01:28 0 Ora News Laj…

Report TV - Besimtarët ortodoksë të qytetit të Vlorës festojnë Pashkët

Report TV - Besimtarët ortodoksë të qytetit të Vlorës festojnë Pashkët

2018-05-12 02:16 0 Report TV
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw