Surprise Me

Televizioni mp4 videos

SI LINDI TELEVIZIONI T7

2020-01-21 8 minutes, 37 seconds 0 T7

Sokoli dhe Fantazma - REALIZUAR NGA TELEVIZIONI KOHA TETOVË

2020-01-21 22 minutes 112,271 Televizioni …

Edicioni informativ | Plus Tv | Gazetari Televizioni

2020-01-21 10 minutes 0 Ardit Toca

Shqiptar në Greqi, si merr pension edhe pa plotesuar ensimat

2020-01-21 7 minutes, 37 seconds 0 TELEVIZIONI …

Dashmir Saiti - A ksaj zemres time - (Gëzuar 2020) Televizioni Koha

2020-01-21 4 minutes, 27 seconds 0 KOHA Music

Sondazhi i IPR: Ora News, televizioni më i besuar dhe më i ndjekur i shqiptarëve

Subscribe në Ora Neës këtu http://bit.ly/1s5j7UTOra News dhe IPR Marketing sjellin për herë të parë një sondazh jo politik por që ka të bëjë me tregun televiziv.Ky sond…

2018-05-02 03:18 0 Ora News Laj…

Wake Up/ INSTAT: Televizioni ende media kryesore

Nëntë nga dhjetë shqiptarë janë të ekspozuar ndaj mediave. Sipas një ankete të fundit të INSTAT, lajmet, telenovelat, debatet politike janë kthyer në një mjet të rënd…

2019-03-15 04:17 0 Top Channel …

Ditë e Re - Arben Cepani tregon pse hoqi dorë nga televizioni

#rtvora #oranews #diteereFollow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE…

2019-11-08 19:53 1 Ora News Emi…

ERTV, televizioni i kryeministrit, prezenca 24/7 e lajmit qeveritar, në konkurencë për vëmendje

#rtvora #oranewsFollow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://b…

2020-01-06 01:37 0 Ora News Emi…

Televizioni i prishtinës - Viti 1988

plz SUBSCRIBE my channel, check out now.

2019-08-25 05:55 0 Flamur Sinan…

Zgjedhjet e 25 qershorit, Report TV televizioni më i ndjekur

Televizionet informative mundën televizionet e mëdha gjeneraliste, në natën e gjatë zgjedhore të 25 qershorit.Sipas kompanisë Telemetrix, që mat audiencën në mënyrë të…

2017-07-10 01:23 0 Report TV

OSBE: Vizion Plus, televizioni më i balancuar - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Shefja e misionit të vëzhgimit të OSBE ODIHR, Audrey Glover, në raportin e saj për…

2019-07-01 01:41 0 VizionPlusAl…

Televizioni si rrezik publik - Top Channel Albania - News - Lajme

Kultura e debatit dhe gjuha e analistëve në Shqipëri nuk po njeh më fjalën etikë. Vetëm gjatë kësaj kësaj jave në emisionin ?Top Show? dhe ?Opinion? kemi parë dy shfaqj…

2018-05-18 01:05 0 Top Channel …

Shemsie Gashi Televizioni Opinion Gjirimet 2014

2018-10-20 03:09 0 Shemsie Gash…
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw