Surprise Me

Tv Koha mp4 videos

TETOVARËT KËRKOJNË LARGIMIN E SELISË SË BDI-së NGA TETOVA

2019-08-26 3 minutes, 50 seconds 0 Televizioni …

SULEJMANI: PËRFUNDONI RRUGËN DERI NË FUND, NA KENI PREMTUAR

2019-08-26 1 minute, 52 seconds 0 Televizioni …

AQUA PARK, PISHINA KU TETOVARËT KALOJNË DITËT E NXEHTA

2019-08-26 2 minutes, 49 seconds 0 Televizioni …

Aksidentohet kamioni në rrugën Tetovë - Gostivar

2019-08-26 1 minute, 37 seconds 0 Televizioni …

NJË I VDEKUR DHE TRE TË LËNDUAR NGA AKSIDENTI I MBRËMSHËM

2019-08-26 3 minutes, 44 seconds 0 Televizioni …

KRONIKA E ZEZË - 21 GUSHT 2019

2019-08-26 2 minutes, 26 seconds 0 Televizioni …

NËNË E BIJË NË SHEKULLIN XXI PA RRYMË ELEKTRIKE

2019-08-26 4 minutes, 5 seconds 0 Televizioni …

KRONIKA E ZEZË

2019-08-26 3 minutes, 51 seconds 0 Televizioni …

DIDI & ARZA - VIDEOSESION - TELEVIZIONI KOHA - TETOVË

2019-08-26 6 minutes, 26 seconds 0 Televizioni …

Report TV - Soreca: Koha për kompromis, ura e dialogut ekziston...thjesht duhet të gjendet

Bashkimi Europian ka apeluar sërish për dialog në funksion të zgjidhjes së krizës politike. Përmes ambasadorit Luigi Soreca, BE i ka bërë thirrje qeverisë dhe opozitës t…

2019-05-24 03:31 0 Report TV

Report Tv-Nis puna në argjinaturën e lumit Vjosa, Xhaçka: Koha për standard të ri

Problemet dhe përmbytjet e vazhdueshme në zonën e Fierit dhe të Vlorës kanë bërë që këtë vit të merren masa paraprake sa i përket rregullimit dhe sistemimit të argjin…

2018-11-07 01:35 0 Report TV

Report TV - Raporti i DASH/ Vasili: Alarm nga Amerika për Ramën, koha nuk pret!

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ka komentuar sot raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit mbi Shqipërinë.Sipas Vasilit, raporti tregon kapjen e medias, shkat…

2018-05-14 14:33 0 Report TV

Report TV - Kryemadhi: Koha s'pret, gati për front opozitar kundër qeverisë

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi jep sinjalet e para se është gati për një bashkëpunim me Partinë Demokratike në frontin opozitar kundër qeverisjes.Kryemadhi deklaroi gjat…

2018-05-03 02:17 0 Report TV

Report TV - PD-PS përplasen te 'Ligjet' për Xhafajn, Ulsi Manja: Koha e 'Babales' mbaroi

Ka nisur me tensione dhe debate të ashpra mbledhja e komisionit parlamentar të ligjeve. Opozita kërkoi diskutime jashtë rendit të ditës për çështjen "Xhafaj". Në debate u…

2018-05-21 19:09 0 Report TV

Report TV - Protesta e opozitës, Basha: Tik tak, populli po buçet, koha e Ramës mbaroi

Kryetari i PD-së Lulzim Basha mori fjalën nga protesta para Kuvendit duke deklaruar se koha e Ramës ka mbaruar dhe duhet të largohet. 'Tik tak, tik tak, tik tak. Kjo është or…

2019-03-12 13:09 0 Report TV

Hz. Jusufi Pj.6 Tv Koha

2015-06-25 44:59 1,159 Te Lajmi TeL…

Report Tv - Unioni i Bashkive Shqiptare, Veliaj: Ka ardhur koha për t’u integruar mes veti

Tirana dhe shtatë qytete të tjera anëtare të Unionit të Bashkive Shqiptare angazhohen për ndërmarrjen e hapave të mëtejshëm për ruajtjen e mjedisit dhe përmirësimin e …

2019-05-27 01:38 1 Report TV

Report Tv - Ambasadorja franceze: Koha ikën shpejt, nuk ka negociata nëse nuk plotësoni detyrat

Ambasadorja e Francës në Tiranë, Christine Vasak ka bërë apel nga Korça për bashkëpunim mes shumicës dhe opozitës për integrimin e Shqipërisë në Bashkimin Europian, p…

2018-10-21 02:00 0 Report TV

Report TV - Tiranë, zyrtari i Komisionit Europian optimist: Koha për çeljen e negociatave

Drejtori i Përgjithshëm për Politikat e Fqinjësisë & Negociatat e Zgjerimit, Christian Danielsson ka deklaruar sot në ditën e Europës gjatë aktivitetit ?Fshati BE? në she…

2018-05-15 00:41 0 Report TV
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw