Surprise Me

HASHIM THAQI NGULET NE GOZHDE - HDMaza.pw

Sep 29, 2018 486 142 220,756

Format politik nga Sokol Balla Pas Luftes, Rambujese, Pavarësise Hashim Thaci po kërkon një tjetër sfidë që duket e pamundur: Një marreveshje përfundimtare që mundëson njohjen e Kosoves nga Sërbia. Po çfarë do të marrë dhe lëshojë Kosova nga territoret? A është korigjim kufijsh, shkëmbim apo ndarje? A është një përpjekje historike dhe përse po ja quajnë tradhëti kombëtare? Presidenti i Kosovës vjen sonte në Real Story. Në studion e Sokol Ballës përballë panelit të analistëve, në një debat të fortë për të sotmen dhe të ardhmen. Përplasjet në Tiranë e Prishtinë. Vizion Plus Korrigjimi i kufijeve mes Kosoves dhe Serbise #kukunews Like like & Share share & Subscribe subscribe Për te bër SUBSCRIBE klikoni ketu: https://www.youtube.com/channel/UCV6J... https://twitter.com/kukunews https://facebook.com/kukunews https://instagram.com/kukunews kuku news prishtina kosova shqiperia albania prishtina tirana hashim thaqi kryeministri prokurori thaqi hashim kadri veseli presidenti kryetari veteranet lista sokol balla paneli vizion plus presheva medvegjaTags: kuku news    kukunews    hashim thaqi    hashim    thaqi    hashim thaci debat    kosova    sokol balla hashim thaci    sokol balla    vision plus    format politik nga sokol balla    presheva    medvegja    ndarja e kosoves    korrigjimi i kufijeve    bujnovci    kosovo    serbia    shqiperia    bujanovci    vucic    thaqi vuqiq 2018    
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw