Surprise Me

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD) - HDMaza.pw

May 30, 2019 75 3 13,261,275

Written by Alban Skenderaj Producer: Lorenc Aliaj Video: Talelli Production Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/Duame/ DUAME Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka Vetem der‘sa fryme une te mos kem Duame ti vetem kur merr fryme Vetem kur zemra jote rreh Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume Duame ne zemer dhe ne mendje Ndoshta nuk te fal dot nje kurore Ndoshta nuk te vesh dot ne flori Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh Por dashuri, ne perjetesi Duame ti vetem deri sa lulet te mos celin ne pranvere Duame vetem deri sa me s’ka Vetem der‘sa fryme une te mos kem Duame vetem si e do natyra diellin Duame vetem si e duan yjet qiellin Pak me shume se dje, me pak se neser Ndoshta nuk te fal dot perjetesine Por perjetesisht te fal dashurineTags: duame alban skenderaj    miriam cani alban skenderaj    miriam cani duame    
eXTReMe Tracker
HDMaza.pw