Surprise Me

Rudina/ Turjan Hyska flet per jeten si burre i martuar (31.10.17) - HDMaza.pw

2018-05-08 0 0

Turjan Hyska flet per jeten si burre i martuarTurjan Hyska ishte sot I ftuar në emisionin ?Rudina në Tv Klan.Hyska foli për jetën si burrë I martuar teksa tha se martesa po shkon mirë. Ndërkohë ai bëri një tjetër deklaratë publike ku I shprehu dashurinë bashkëshortes së tij. ?Nuk është edhe aq keq, të paktën hodha poshtë ato fjalët ?ç?I bëre vetes?, nuk është e vërtetë ajo pjesa e gogolit. Unë e dua Orindën dhe për ktë na shkon mirë martesa?, tha Hyska.

eXTReMe Tracker
HDMaza.pw