Surprise Me

Rudina/ Turjan Hyska zbulon detaje nga dasma (31.10.17) - HDMaza.pw

2018-05-08 0 0

Dasma e Turjan Hyskës dhe Orinda Hutës ishte ndër dasmat që bëri bujë këtë verë. Vetë Hyska ishte sot i ftuar në emisionin ?Rudina?, në Tv Klan nga ku zbuloi për herë të parë detaje të pathëna më parë nga dasma. ?Dasma jonë nisi si një festë, Mand Peza dhe Orinda do merreshin me gjithçka, por nusja na u bë pak e brishtë në muajin e fundit dhe më ngeli të merresha unë me dasmën. I thash që duhet ta shijojmë dhe të dhurojmë dashuri. Dasma ishte ndjesi shumë e bukur dhe Orinda nuse kishte një lloj magjie, ngela pa fjalë dhe nuk kemi ngrënë bukë deri në 5 të mengjesit. Orinda ishte spektakolare, s?u lodh një herë, e shijoi. Por, një tjetër moment emocional ishte kur këndoi Ardit Gjebrea. Orinda është zbulim i vazhdueshem. Përveç bukurisë, Orinda më është dukur shumë propotente, ne kemi patur probleme. Orinda ka një raport me të drejtën dhe është njeri që evolon, nuk ka qetësi. Ne nuk bjmë kompromise dhe tani jemi ?all in?. Planet për fëmijë i kemi tre herë në ditë. Orinda është mjeshtre për organizime për të administruar hapsirën dhe kurdo që të vinte nuk do ishte problem, por, ende nuk ka ndodhur. Ne nuk e kemi shumë të kultivuar këtë punën e dhuratave, por që kur ka ardhur Orinda nëna ime bën shumë dhurata dhe deri tani nuk janë zënë kurrë. Orinda nuk flet shumë, nuk gërricet, por po i hipi nervi largohu 10 minuta?, tha Turi.

eXTReMe Tracker
HDMaza.pw