Surprise Me

Parada madhështore e Pavarësisë, organizimi i Trump kritikohet për ekstravagancë - HDMaza.pw

2019-07-05 0 0

Presidenti Donald Trump ka përshëndetur burrat dhe gratë trime të ushtrisë amerikane gjatë një fjalimi në eventin e polemizuar të ditës së Pavarësisë.Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwKFor more content from click HERE: www.top-channel.tvLike Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTsFollow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2UFollow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH

eXTReMe Tracker
HDMaza.pw